8 Marija Ilić
    9 Aline Rosa da Costa 64'
    13 Zorana Abrahan 88'
ŽFK Spartak - ŽFK Radnički 1923 13 : 0 (5:0)

IZVOD IZ ZVANIČNOG ZAPISNIKA:MESTO: Subotica, stadion FK Bačka 1901. DATUM: 07.10.2018. od 15:00 h. SUDIJA: Zorana Stojiljković (Novi Sad). ASISTENTI: Betina Balaž i Izabela Kovač. DELEGAT: Miodrag Grdobić (Beograd). VREME: Sunčano, 23,6°C, prijatno za igru.

R

adnički 1923, debitant u najvišem rangu takmičenja, nije uspeo da izvuče koliko-toliko povoljan rezultat u Subotici na stadionu najstarijeg kluba u Srbiji.

Goleadu je otvorila Angelina Hix u 13. minuti. Loptu je primila u šesnaestercu, fintom tela je prevarila odbranu, a zatim loptu rutinski poslala u mrežu. Na 2:0 je povisila Filipović koja se oslobodila pratilaca, nakratko zastala, nanišanila, a zatim loptu poslala u gornji desni ugaona sa oko 15 metara. Do kraja prvog poluvremena u listu strelaca se dopisuju Goya, Hix i Matić. Sreća je 3 puta bila na strani gošći. U 18. minuti Kričak pogađa prečku, u 35. minuti Filipović stativu, a minut kasnije prečku je prodrmala Frajtović.

Samo četiri minuta od početka drugog poluvremena nastavljaju se ataci na gol vrlodobre Nevene Milovanović, a goleada u Subotici je zaključena pri rezultatu 13:0. Golubice su imale veliki broj šansi od kojih su neke osujećene odličnim intervencijama Milovanovićeve.
U samoj završnici meča viđena su dva prelepa gola, prvi Tijane Filipović u 87. minuti, a drugi Anđele Kričak u 90. minuti.