17 Mirjana Penić
    18 Dejana Magovčević
  • Nemanja Savić
ŽFK Vojvodina - ŽFK Spartak 0 : 5 (0:3)

IZVOD IZ ZVANIČNOG ZAPISNIKA:MESTO: Novi Sad, stadion "Karađorđe". DATUM: 4.11.2017. od 14:00 časova. SUDIJA: Aleksandra Živanović (Topola). ASISTENTI: Mirela Malešević i Bojana Šćepanović. DELEGAT: Nedeljko Radović (Novi Sad). VREME: Sunčano i prijatno za igru.

Vrata novosadskog stadiona "Karađorđe" konačno su bila otvorena za ženski fudbal. Nadajmo se da nije učinjeno samo za ovu priliku. U najavi utakmice domaća ekipa nije skrivala nadu da će zatresti mrežu iza leđa Milice Kostić. Ali ono što je viđeno na terenu bilo je daleko od ostvarenja tog cilja.

Visprena Tijana Filipović je golom u 6. minuti stavila do znanja da od ravnopravnog nadmetanja neće biti ništa. Pet minuta kasnije Spartak je povećao prednost golom Jelene Marenić, a kapitenka Violeta Slović je golom u 27. minuti potopila sve nade u povoljan ishod meča i najvećim optimistima i navijačima domaće ekipe.

U drugom poluvremenu domaća ekipa više nije razmišljala o golu Milice Kostić, već kako da spasi gol Tanje Đapić. Činilo se da će uspeti u toj nameri, ali osam minuta pre završetka regularnog vremena prekaljena internacionalka, Marija Radojičić, postiže četvrti gol za Spartak. Ista igračica u nadoknadi regularnog vremena postavlja konačan rezultat od 5:0 za Spartak.