16 Dunja Mostarac
    11 nema
    14 nema
ŽFK Spartak - ŽFK Mašinac Trace PZP 2 : 0 (1:0)

IZVOD IZ ZVANIČNOG ZAPISNIKA:MESTO: Subotica, Gradski stadion. DATUM: 25. 03. 2017. od 14:00 časova. SUDIJA: Tamara Petrić (Beograd). ASISTENTI: Ivana Jovanović i Marijana Tanović. DELEGAT: Nedeljko Radović (Novi Sad). VREME: Sunčano

I

gra obe ekipe bila je prilično rastrzana i sa mnogo grešaka. Ozbiljnije prilike za postizanje gola nije bilo sve do 35. minuta. Tijana Matić je šutirala sa ivice šesnaesterca, ali lopta nije ušla u mrežu nego se odbila od prečke. Odbijenu loptu glavom šutira Jelena Marenić, ali je neprecizna i lopta preleće iznad gola. Pet minuta kasnije ista igračica se iskupila za prethodni promašaj. Marija Ilić izvodi korner i u opštoj gužvi najprisebnija je bila upravo Marenićka koja je iz neposredne blizine loptu nogom zakucala pod prečku.

U drugom poluvremenu obe ekipe prikazuju kvalitetniju igru, a Spartak je ekipa koja diktira tempo i češće ugrožava protivnički gol. U 80. minuti sa oko 18 metara Violeta Slović izvodi slobodan udarac, iskosa sa leve strane. Šutira snažno po zemlji i lopta završava u mreži za konačnih 2 : 0.