17 nema
    18 nema
  • Srđan Kovačević
ŽFK Obilić - ŽFK Spartak 0 : 5 (0:3)

IZVOD IZ ZVANIČNOG ZAPISNIKA:MESTO: Beograd, stadion FK Obilić. DATUM: 22. 10. 2016. od 14:00 časova. SUDIJA: Višnjić Marina (Kragujevac). ASISTENTI: Milošević Maja i Krasić Katarina. DELEGAT: Emil Janković (Požarevac).

P

o hladnom i tmurnom vremenu stotinak ljubitelja ženskog fudbala imalo je priliku da uživa u lepim potezima i majstorijama šampionki Srbije. Stekao se utisak da su Golubice dozirale svoje napore, da su igrale sa pola snage, štedeći se za naredno kolo za derbi utakmicu koju će odigrati sa prvim pratiljama iz Zemuna. Tokom cele utakmice šampionke su diktirale tempo i u svakom segmentu su bile dominantnije. Konačan skor je odraz dobre igre, većeg iskustva i u potpunosti izvršenih zadataka stručnog štaba.

U drugom poluvremenu trener Boris Arsić je izvršio maksimalni broj izmena čime je pružio šansu igračicama sa manjom minutažom. Epitet najistaknutije igračica zaslužila je rezervista Eli Jakovska, koja je ulaskom u igru svojoj ekipi, osim dodatne svežine, donela dva lepa pogodka za konačnih 0:5.