16 Dunja Mostarac
    18 Jelena Marenić
    14 nema
ŽFK Spartak - ŽFK Spartak 2 : 1 (1:0)

IZVOD IZ ZVANIČNOG ZAPISNIKA:MESTO: SC FSS Stara Pazova. DATUM: 04. 06. 2017. od 18:00 časova. SUDIJA: Marina Višnjić (Kragujevac). ASISTENTI: Svetlana Bilić i Aleksandra Milojević. Četvrti sudija: Jelena Banjeglav. DELEGAT: Dejan Ivanović (Kruševac). VREME: Sunčano i toplo.

Spartak je već u 10. minutu poveo pogotkom Tijane Matić. Nakon primljenog gola Nišlijke su se razigrale, ali nisu predstavljale veliku opasnost za Subotičanke. U 24. minutu idealna prilika da Spartak duplira prednost. Slobodan udarac sa šesnaest metara. Radojičićeva je šutirala, Jovićeva odlično intervenisala. Na drugoj strani pokušala je Mima Stanković iz daljine da poravna rezultat, za Kostićevu je to bio lak plen i mreža je ostala mirna. Nizale su Subotičanke šanse, ali je na golu Mašinca raspoložena Maja Jović odolela svim pokušajima Golubica.

Nastavak meča doneo je mnogo uzbuđenja. Spartak je povećao prednost pogotkom Violete Slović. Nije dugo trebalo igračicama Mašinca. Prvu priliku su iskoristile i smanjile vođstvo Subotičanki na 2:1. Milica Stanković nakon greške odbrane Subotičanki, uputila je silovit šut i zatresla mrežu protivnika. Vodila se velika borba na terenu. Pokušavale su obe ekipe da što pre postignu novi pogodak, ali nisu našle pravo rešenje. Neizvesnost do samog kraja, ali ipak pobeda Spartaka i osvojen još jedan pehar.

• Tijana Matić u 8. minuti
  • Violeta Slović u 55. minuti
  • Milica Stanković u 63. minuti
NAJISTAKNUTIJA IGRACICA:
  • Violeta Slović

Po okončanju meča usledila je dodela medalja i pehara. Medalje i pehar Mašincu uručio je Vlada Krstivojević predsednik komisije za ženski fudbal u FS. Pobedniku Kupa pehar i medalje uručio je Nikoslav Bjegović koordinator za ženski fudbal ispred FS Srbije.